REJESTRACJA / ZALOGUJ SIĘ

RÓB TO Z PASJĄ ALBO WCALE.

Marka Pasjonaci Clothing w swych korzeniach wywodzi się z pasji do muzyki rap i kultury hip-hop.

Życie nigdy nie prześliźnie się między palcami człowiekowi, który poświęca swojej pasji czas, uczucie i zaangażowanie, nie licząc przy tym na żadne inne profity oprócz spełniania samego siebie.

ZAWSZE KONKRETNY TOWAR TAM, GDZIE PASJONATÓW METKI.

Nasze ubrania tworzymy z pasją, angażując w projekty polskich artystów grafików, konstruktorów, projektantów, realizujemy je w polskich szwalniach, używając najlepszej jakości materiałów i dodatków rodzimej produkcji. Zawsze stawiamy bezsprzecznie na najlepszą dostępną jakość projektu i wykonania.

PASSION BEFORE FASHION.

Ubrania Pasjonaci Clothing przeznaczone są dla ludzi, którym MŁODA KREW KIPI W  ŻYŁACH. Nasze ciuchy są wygodne, najlepiej prezentują się na tych, którzy prowadzą zdrowy tryb życia, chwytając je garściami i przeżywając świadomie każdy jego moment.  Skupiamy wokół siebie zarówno początkujących jak i zaawansowanych w swych pasjach sportowców, artystów, muzyków oraz innych pasjonatów wszelkiej maści. Każdy z nas jest pasjonatem swej pasji: muzyki, sportu, gotowania, metafizyki, sztuki, fotografii…. ILE SNÓW, TYLE POKUS. 


Logotypy Pasjonaci Clothing
Pokemon Go